2023 HYSTER H120 12000LBS

2023 HYSTER H120 12000LBS
$23,900
or
Call 888-610-0933
Description
Stock: P6074
Make: HYSTER
Model: H120
Serial: U005V16027X
Year: 2023
Mast: 2 STAGE
Lowered Height: 109"
Raised Height: 167"
Forks: 48"
Attach: SIDE SHIFTER
Tires: PNEUMATIC
Type: FORKLIFT
Fuel: DIESEL
Engine: 4K KUBOTA
Hrs: 17676
Capacity: 12000
Length: 134"
Width: 56"
Gross Weight:
Price: 23,900
Comments:
Specifications
| Manufacturer | HYSTER |
| Model | H120 |
| Year | 2023 |
| Condition | Used |
| Serial Number | U005V16027X |
| Stock Number | P6074 |
| Make | HYSTER |
| Model | H120 |
| Serial | U005V16027X |
| Year | 2023 |
| Mast | 2 STAGE |
| Lowered Height | 109" |
| Raised Height | 167" |
| Forks | 48" |
| Attach | SIDE SHIFTER |
| Tires | PNEUMATIC |
| Type | FORKLIFT |
| Fuel | DIESEL |
| Engine | 4K KUBOTA |
| Hrs | 17676 |
| Capacity | 12000 |
| Length | 134" |
| Width | 56" |
| Price | 23,900 |








