2019 TOYOTA 8FGCU25

2019 TOYOTA 8FGCU25
$17,995
or
Call 888-610-0933
Description
Stock: P6053
Make: TOYOTA
Model: 8FGCU25
Serial: 99453
Year: 2019
Mast: FFT
Lowered Height: 83"
Raised Height: 189"
Forks: 42"
Attach: SIDE SHIFTER
Tires: CUSHION
Type: FORKLIFT
Fuel: LPG
Engine: 4Y
Hrs: 4276
Capacity: 5000 LBS
Length: 96"
Width: 42.5"
Gross Weight: 8470 LBS
Price: $17,995
Comments:
Specifications
| Manufacturer | TOYOTA |
| Model | 8FGCU25 |
| Year | 2019 |
| Condition | Used |
| Serial Number | 99453 |
| Stock Number | P6053 |
| Make | TOYOTA |
| Model | 8FGCU25 |
| Serial | 99453 |
| Year | 2019 |
| Mast | FFT |
| Lowered Height | 83" |
| Raised Height | 189" |
| Forks | 42" |
| Attach | SIDE SHIFTER |
| Tires | CUSHION |
| Type | FORKLIFT |
| Fuel | LPG |
| Engine | 4Y |
| Hrs | 4276 |
| Capacity | 5000 LBS |
| Length | 96" |
| Width | 42.5" |
| Gross Weight | 8470 LBS |
| Price | $17,995 |








