2017 UNICARRIERS MCP1F2A25LV 5000LBS

2017 UNICARRIERS MCP1F2A25LV 5000LBS
$12,995
or
Call 888-610-0933
Description
Stock: P6098
Make: UNICARRIERS
Model: MCP1F2A25LV
Serial: CP1F2-9W25747
Year: 2017
Mast: W-V;TSU
Lowered Height: 83"
Raised Height: 187"
Forks: 42"
Attach: N/A
Tires: SOLID
Type: FORKLIFT
Fuel: LPG
Engine: NISSAN
Hours: 1650
Capacity: 5000 LBS
Length: 88"
Width: 40"
Gross Weight: 10,190 LBS
Price: $12,995
Comments:
Specifications
| Manufacturer | UNICARRIERS |
| Model | MCP1F2A25LV |
| Year | 2017 |
| Condition | Used |
| Serial Number | CP1F2-9W25747 |
| Stock Number | P6098 |
| Make | UNICARRIERS |
| Model | MCP1F2A25LV |
| Serial | CP1F2-9W25747 |
| Mast | W-V;TSU |
| Year | 2017 |
| Lowered Height | 83" |
| Forks | 42" |
| Tires | SOLID |
| Type | FORKLIFT |
| Fuel | LPG |
| Engine | NISSAN |
| Hours | 1650 |
| Capacity | 5000 LBS |
| Length | 88" |
| Width | 40" |
| Gross Weight | 10,190 LBS |
| Price | $12,995 |









