2024 TOYOTA 50-8FGU25 5000 LBS

2024 TOYOTA 50-8FGU25 5000 LBS
or
Call 888-610-0933
Description
Stock #: P6078
Make: TOYOTA
Model: 50-8FGU25
Year: 2024
Serial: 23098
Engine: 4Y
Fuel: LPG
Transmission: AUTOMATIC
Tires: PNEUMATIC
Type: FORKLIFT
Mast: 3 STAGE
Lowered Height: 81"
Raised Height: 189"
Gross Weight: 8670 LBS
Attachments: SIDE SHIFTER
Forks: 42"
Capacity: 5000 LBS
Hours: 3791
Price: $24,950
Comments:
Call for more info @ 214-682-3327 Ask for Edgar
“Se habla Español”
Specifications
| Manufacturer | TOYOTA |
| Model | 50-8FGU25 |
| Year | 2024 |
| Condition | Used |
| Serial Number | 23098 |
| Stock Number | P6078 |
| Make | TOYOTA |
| Model | 50-8FGU25 |
| Year | 2024 |
| Serial | 23098 |
| Engine | 4Y |
| Fuel | LPG |
| Transmission | AUTOMATIC |
| Tires | PNEUMATIC |
| Type | FORKLIFT |
| Mast | 3 STAGE |
| Lowered Height | 81" |
| Raised Height | 189" |
| Gross Weight | 8670 LBS |
| Attachments | SIDE SHIFTER |
| Forks | 42" |
| Capacity | 5000 LBS |
| Hours | 3791 |
| Price | $24,950 |









