2008 Toyota 8FGCSU20 4000LBS

2008 Toyota 8FGCSU20 4000LBS
or
Call 888-610-0933
Description
Stock #: A4029
Make: TOYOTA
Model: 8FGCSU20
Year: 2008
Serial: 13888
Engine: TOYOTA
Fuel: LPG
Transmission: AUTOMATIC
Tires: CUSHION
Type: FORKLIFT
Mast : THREE STAGE
Lowered Height: 83"
Raised Height: 189"
Gross Weight: 7360LBS
Attachments: SIDE SHIFT
Forks: 42"
Capacity: 4000LBS
Price:
Comments:
Call for more info @ 214-682-3327 Ask for Edgar
“Se habla Español”
Specifications
| Manufacturer | Toyota |
| Model | 8FGCSU20 |
| Year | 2008 |
| Condition | Used |
| Serial Number | 13888 |
| Stock Number | A4029 |
| Make | TOYOTA |
| Model | 8FGCSU20 |
| Year | 2008 |
| Serial | 13888 |
| Engine | TOYOTA |
| Fuel | LPG |
| Transmission | AUTOMATIC |
| Tires | CUSHION |
| Type | FORKLIFT |
| Mast | THREE STAGE |
| Lowered Height | 83" |
| Raised Height | 189" |
| Gross Weight | 7360LBS |
| Attachments | SIDE SHIFT |
| Forks | 42" |
| Capacity | 4000LBS |








