2009 Toyota 7FGCU45 10,000LBS

2009 Toyota 7FGCU45 10,000LBS
$14,700
or
Call 888-610-0933
Description
Stock #: A4751
Make: TOYOTA
Model: 7FGCU45
Year: 2009
Serial: 70598
Engine: VORTEC
Fuel: LPG
Transmission: AUTOMATIC
Tires: CUSHION
Type:FORKLIFT
Mast : THREE STAGE
Lowered Height: 93"
Raised Height: 187"
Gross Weight: 16,000LBS
Attachments: SIDE SHIFT
Forks: 48"
Capacity: 10,000LBS
Hours: 5613
Price: $14,700
Comments:
Call for more info @ 214-682-3327 Ask for Edgar
“Se habla Español”
Specifications
| Manufacturer | Toyota |
| Model | 7FGCU45 |
| Year | 2009 |
| Condition | Used |
| Serial Number | 70598 |
| Stock Number | A4751 |
| Make | TOYOTA |
| Model | 7FGCU45 |
| Year | 2009 |
| Serial | 70598 |
| Engine | VORTEC |
| Fuel | LPG |
| Transmission | AUTOMATIC |
| Tires | CUSHION |
| Type | FORKLIFT |
| Mast | THREE STAGE |
| Lowered Height | 93" |
| Raised Height | 187" |
| Gross Weight | 16,000LBS |
| Attachments | SIDE SHIFT |
| Forks | 48" |
| Capacity | 10,000LBS |
| Hours | 5613 |
| Price | $14,700 |








